Adana Yara İzi Lazer Tedavisi

Adana Yara İzi Lazer Tedavisi

Adana Yara İzi Lazer Tedavisi, Dermatologlar, bu tedavide, çizilmiş cildin üst katmanını çıkarmak için yüksek güçlü bir lazer kullanıyorlar. Lazer cildin orta katmanlarına da nüfuz eder, cildi sıkılaştırır ve düzleştirir. Lazer ile cilt yenileme, ayakta tedavi amacıyla doktor ofisinde veya klinikte gerçekleştirilir ve genellikle bir ila iki saat sürer. Gözlükler, tedavi sırasında gözlerinizi lazerin parlak ışığından korur ve ağrı ve alacakaranlık sedasyonu için size bir lokal anestetik verilir ve sizi sedasyon haline sokar. Dermatolog hasar görmüş cilt hücrelerini çıkarmak için el yordamını andıran lazeri yara üzerinde çalıştırır. Bileğin her geçişi daha fazla hücre çıkaracaktır. Makyaj ve giysilerle yaralarınızı örtmek zaman ve para gerektirir. Yara izi gidermek için lazer tedavisi ile istenmeyen yara izleri geçmişe ait bir şey olabilir ve en iyi şekilde görünebilir ve hissedebilirsiniz.

Adana lazer yara izleri lazer tedavisi, Yara, cildiniz bir kaza, enfeksiyon, enflamasyon veya ameliyattan kaynaklanan bir yarayı onarınca oluşan, sağlıklı bir vücut işleminin hoş olmayan bir hatırlatıcısıdır. İzler şekil ve boyutta değişiklik gösterir. Kırmızı ve kalın başlar ve zamanla solup giderler, düz, batık veya topaklaşmış olarak dönebilirler - onları küçültmek için kozmetik işlemler hakkında merak etmenizi sağlarlar.
Günümüzde cilt lazeri teknolojisi, yara tedavisinde çok şey yapılabileceği noktaya gelmiştir. Lazer yara izi giderme veya redüksiyon, bir dermatologun ofisinde veya bir cilt lazer kliniğinde uygulanan yaygın bir prosedürdür. Bir lazerle, cildin şiddetine bağlı olarak yara izleri önemli ölçüde azaltılır ve muhtemelen silinir. Cilde lazer tedavileri için üç ana tip mevcuttur:
Lazer yeniden ciltleme, bazen "ablatif" lazer cilt yenileme
Parçalanmış lazer yeniden ciltleme
Ablatif olmayan lazerle cilt yenilemesi Adana Lazer Epilasyon