Adana Saç Ekimi

Adana Saç Ekimi

Adana Saç ekimi saçınızın doğal ve eksiksiz görünmesini sağlamak için büyük miktarda greft gerektiren hastalar için, mümkün olan en fazla sayıda deri greftini kullanan yüksek yoğunluklu FUE tedavisi sunmaktayız; böylece hastalarımızın her zaman arzuladıkları saça kavuşabilir. Nadir durumlarda, herhangi bir sonuç beklenmedik bir şekildeyse, tüm cerrahlarımız hatalı tıbbi sigortalara sahip olduklarından, doğru sonuçları doğru bir şekilde elde etmek için daha ileri muameleye tabi tutulabilirsiniz. Cerrahlarımız sadece sigortaya sahip değil aynı zamanda saç implantlarına geldiğinde mümkün olan en iyi sonuçları almanızda size yardımcı olmak istiyoruz.

Adana Saç Ekimi, Saç dökülmesi, stres, hastalık ve bazı ilaçlara reaksiyon gibi saç dökülmesi yaşamanın birçok nedeni vardır. Erkeklerin% 50'sine 50 yaşına geldiğinde bir dereceye kadar saç dökülmesi yaşanıyor ve birçoğu bu yaştan önce yaşıyor ve Türkiye'de saç implantları erkekler için en çok aranan kozmetik işlemlerden biri. saç ekimi için uygun fiyatlı, ancak yüksek kaliteli seçenek.
Longevita'da tüm hastalarımıza ana saç nakli yöntemimiz olarak FUE (Folliküler Ünite Ekstraksiyonu) sunuyoruz ve İstanbul'daki Türkiye saç ekimi kliniklerimizde dünyanın saygın en iyi cerrahlarından bazılarına sahibiz. FUE sağlıklı kıl folliküllerinin, genellikle başın arka kısmındaki sağlıklı saç verici bölgeden taşınması ve daha sonra saçsız bölgeye aşılanması anlamına gelir. FUE, Türkiye'de saç nakli için modern ve ileri bir yöntemdir.ve yeni saç haricinde, kafa derinizde herhangi bir belirgin yara izi veya değişiklik bırakmayacaktır. FUE süreci lokal anestezi altında yapılır, yani işlem acısızdır. Cerrahlarımız FUE'yi tercih ettiyse ve FUE saç nakli fiyatlarımız uygun olmasına rağmen, hastalarımıza ihtiyaçlarına göre FUT (Folliküler Ünite Transplantasyonu) olarak bilinen ikinci bir saç nakli yöntemini de sunabiliriz. FUT saç derisinden bir cilt soyunun alındığı yerdedir ve bir hastanın saçları saçsız bölgeye 1 ila 4 kıl arasında gruplar halinde nakledilir. Uzman cerrahlarımız, hangi tedavinin sizin ihtiyaçlarınıza göre en iyi prosedür olacağını öğrenecek ve saç nakli prosedür masraflarını sizinle tartışabilecektir.

Ameliyattan sonra, kafa deriniz çok hassas olabilir. Birkaç gün boyunca ağrı kesici ilaçları almanız gerekebilir. Cerrahınız kafa derinizin üzerine en az bir veya iki gün içinde bandaj takacaktır. Ayrıca birkaç gün süreyle almanız için bir antibiyotik veya anti-inflamatuvar bir ilaç da reçete edebilir. Çoğu kişi ameliyattan 2-5 gün sonra işine geri dönebilir.
Ameliyattan 2-3 hafta sonra nakledilen saçlar dökülür, ancak birkaç ay içinde yeni bir büyüme fark etmelisiniz. Çoğu kişi 6 ila 9 ay sonra yeni saç büyümesinin% 60'ını görecektir. Bazı cerrahlar, transplantasyondan sonra saç büyümesini iyileştirmek için saç büyütme maddesi minoxidil (Rogaine) reçete eder, ancak ne kadar iyi çalıştığını netleştiremez.